Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokiej temperatury, wilgoci bądź chemikaliów - szafy metalowe to meble o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzają się w biurach, szkołach, placówkach medycznych, zakładach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje nowoczesne szafki kartotekowe metalowe na akta zamykane na klucz, szafy socjalne, magazynowe i warsztatowe w różnych wymiarach oraz w różnych formach. Jako producent możemy ręczyć za ich wysoką jakość i bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że szafy metalowe prezentowane na naszej stronie są dostępne w niskich cenach.

Poznaj naszą ofertę i znajdź szafki w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Zamów szafy metalowe zapewniające bezpieczeństwo aktom, dokumentom oraz wszelkiej innej zawartości, które estetycznie korespondują ze stylistyką wnętrz, w których je umieścisz.

Szafy metalowe

Meble metalowe - nasza oferta

Producent mebli metalowych Metal-Meb oferuje różnego rodzaju metalowe szafki o różnorodnym przeznaczeniu. Nasz asortyment obejmuje:

 • szafki kartotekowe
 • szafy na dokumenty
 • szafy biurowe
 • szafy magazynowe
 • witryny przeszklone
 • szafy socjalne
 • szafy warsztatowe
 • szafy medyczne.

Poszczególne typy mebli występują w szeregu wariantów, jeśli chodzi o estetykę, poziom zabezpieczeń, wymiary. W zależności od potrzeb można wybrać szafki z tradycyjnym zamkiem bądź elektronicznym, szafki magazynowe wysokie lub niskie, szufladowe oraz dzielone.

Spośród produktów dostępnych w naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują szafki przeszklone. Szafa przeszklona to idealny kompromis między potrzebą zamknięcia ważnych dokumentów na klucz, a przystępnym wyglądem mebla umieszczanego w biurze.

Wszystkie szafy magazynowe i szafki kartotekowe metalowe mają uniwersalne zastosowanie, co oznacza, że sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przechowywanym przedmiotom (w tym aktom, dokumentom), z wyłączeniem dokumentów poufnych, tajnych czy ściśle tajnych.

Szafy magazynowe - stabilne i trwałe

Wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne lub zachodzi ryzyko uszkodzeń mechanicznych, najlepiej sprawdzą się szafy magazynowe metalowe. Wykonane przez nas metalowe meble do magazynu są stabilne i wytrzymują znaczne obciążenie. Są również trwałe - odporne na działanie substancji chemicznych czy rdzę. Tego rodzaju szafki to miejsce, w którym pracownicy mogą bezpiecznie składować narzędzia, przybory do pracy lub odzież bez obaw o zniszczenia czy zabrudzenia. Co ważne, szafy magazynowe są mobilne, zatem można je dowolnie przemieszczać i dzięki temu optymalnie wykorzystywać posiadaną przestrzeń.

Szafki kartotekowe metalowe RODO

Dostępne w naszej ofercie metalowe szafki kartotekowe spełniają wymogi RODO. Zatem, jeśli posiadasz akta bądź dokumenty, do których nie mogą mieć dostępu osoby nieupoważnione, wybierz nasze szafy metalowe na akta z zamknięciem na klucz, dzięki którym rozwiążesz problem bezpieczeństwa. Nasze szafki metalowe na dokumenty są dopasowane do typowych formatów akt i segregatorów stosowanych w biurach.

Szafy metalowe biurowe - producent Metal-Meb

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie szafy metalowe prezentowane na stronie są dostępne od ręki w dużych ilościach. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz darmową dostawę kurierem. Postaw na solidne szafy metalowe biurowe, warsztatowe i socjalne od polskiego producenta, by zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz podwyższyć standard i komfort pracy w zakładzie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem, skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl