Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Praca przed komputerem kojarzy się z wielogodzinnym spędzaniem czasu w pozycji siedzącej, która z kolei powoduje dolegliwości kręgosłupa, problemy z krążeniem oraz ogólny dyskomfort. Ale tak na szczęście już dłużej tak być nie musi. Biurka z elektryczną regulacją wysokości to doskonały sposób na to, by zminimalizować negatywne skutki długotrwałej pracy z komputerem. Dzięki możliwości obniżania i podnoszenia blatu, masz możliwość przybrania w pracy najwygodniejszej dla siebie pozycji. Zakres regulacji wysokości wynosi od 600 mm do 1250 mm, zatem możesz równie dobrze pracować z laptopem, siedząc w fotelu biurowym, na krześle, jak i stojąc. Nasza firma oferuje wysokiej jakości biurka regulowane elektrycznie w gotowych zestawach (blat i stelaż w tym samym kolorze) oraz możliwość stworzenia własnego mebla - osobno wybiera się blaty do biurek i stelaż - w tym przypadku można wybrać podstawę i blat w kontrastowych kolorach.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów biurko z podnoszonym blatem, które wprowadzi wyższy poziom komfortu do Twojego życia. Przekonaj się, że praca może być mniej obciążająca dla Twojego organizmu, a przez to przyjemniejsza.

Biurka z regulacją wysokości

Biurka regulowane elektrycznie - zalety

Biurko z regulowaną wysokością blatu umożliwia jednoczesną pracę oraz zachowanie dobrego samopoczucia przez wiele godzin. Jak to możliwe? Bowiem w zależności od potrzeb, możesz siedzieć lub stać bez odrywania się od zajęć. Pracując przy biurku ze stałą wysokością blatu, często szuka się powodów do tego, by wstać, rozprostować kości, a to powoduje brak ciągłości pracy, rozproszenie. Regulowana wysokość blatu umożliwia kontynuację obowiązków praktycznie bez przerw. Szybki mechanizm podnoszący sprawia, że blat biurka z regulacją wysokości w kilka sekund znajdzie się na pożądanej wysokości. Co ważne, nasze biurka regulowane elektrycznie posiadają panel sterujący z zapamiętanymi 4 pozycjami wysokości. Za pomocą jednego przycisku wybierzesz wcześniej ustaloną wysokość, bez straty czasu na ergonomiczne ustawienie biurka za każdym razem.

Nasze biurka są stabilne, wykonane z trwałej płyty MDF, proste w obsłudze, mogą być stosowane, zarówno w biurach, jak i w domach. Są przeznaczone, tak dla dorosłych, jak i dzieci.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości to także szereg korzyści dla zdrowia. Przede wszystkim stojąc, odciążamy kręgosłup. Co również ciekawe, stanie powoduje spalanie kalorii, zatem jest to prosty patent na zgubienie nadmiarowych kilogramów. Badania wykazują także, że w pozycji stojącej czujemy większą pewność siebie oraz stajemy się bardziej kreatywni. W przypadku pracy zdalnej i prowadzenia spotkań w gronie współpracowników jest to ogromnie ważne.

Biurka z elektryczną regulacją wysokości od polskiego producenta

Praktyczne i funkcjonalne biurka z elektryczną regulacją wysokości od Metal-Meb to niezawodne i innowacyjne meble, które odmieniają postrzeganie pracy biurowej. Jeśli zatem pracujesz z domu lub chcesz jak najlepiej zadbać o pracowników w swojej firmie, zamów biurka z elektrycznie regulowaną wysokością. Jako producent deklarujemy stałą dostępność naszego asortymentu. W razie potrzeby możesz wymieniać blaty MDF, zachowując stelaż. Możesz też dopasować stelaż biurka z regulacją wysokości do posiadanych blatów. W ten sposób znacząco wydłużasz czas eksploatacji mebli. Warto również podkreślić, że nasze biurka są konkurencyjne cenowo - tańsze od większości tego typu biurek dostępnych na rynku.

Wprowadź zmiany na lepsze do pracy biurowej i przekonaj się, że możliwość zmiany pozycji z siedzącej na stojącą to same korzyści - większy komfort dla Ciebie, ale także wyższa wydajność działania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl