Regulamin
Metal-Meb Jakub Synowiec
ul. św. Stanisława 31
32-040 Świątniki Górne
NIP: 9442233786
REGON: 383006170

 

1. Oferowane przez nas produkty są nowe, oryginalnie zapakowane i pochodzą bezpośrednio od producentów. Wszystkie ceny są wartościami brutto i zawierają podatek VAT. 

2. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy) lub opóźnienia w jego realizacji z przyczyn od nas niezależnych, w takim przypadku klient ma prawo do rezygnacji z zakupu (odstąpienia od umowy). 

3. Wystawiamy faktury VAT po uprzednim otrzymaniu potrzebnych danych.

 

Wpłata:

1. Wpłatę za zakupione towary należy uiścić do 7 dni od daty zakupu.

2. W kontaktach z nami i w tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia.

3. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

4. Płatności Shoper (bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A.)

 

WAŻNE!

Wysyłka: 

1. Przesyłki wysyłane są na adres podany w formularzu. Jeśli adres dostawy ma być inny niż podany w formularzu, to Klient zobowiązany jest w jak najkrótszym terminie skontaktować się ze Sprzedającym.

2. Towar wysyłamy w do 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

3. Koszt wysyłki nie obejmuje wzniesienia towaru. Zamówiony towar jest wysyłany firmą kurierską która dostarcza go bez wnoszenia do budynków, na piętro itp. 

Wysyłki kurierskie są usługami standardowymi - brak możliwości wskazania dnia ani godziny dostawy.

4. Kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku uszkodzenia wszelkie roszczenia będą możliwe jedynie w przypadku spisania protokołu szkody. Kupujący jest zobowiązany do jak najszybszego skontaktowania się ze Sprzedającym. 

5. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego (podpisanie jej odbioru bez zastrzeżeń) powoduje wygaśnięcie roszczeń w stosunku do Sprzedającego z tytułu uszkodzenia przesyłki podczas transportu. 

6. W przypadku stwierdzenia przy odbiorze przesyłki ubytku lub uszkodzenia zawartości  przesyłki Kupujący ma prawo do odmówienia odbioru przesyłki.

7. Kupujący zobowiązuje się odebrać przesyłkę. Jeśli Kupujący nie odbierze przesyłki, wraca ona do Sprzedającego. Ponowna wysyłka jest możliwa jedynie po uregulowaniu przez kupującego kosztów przesyłki zwrotnej oraz kosztów ponownej wysyłki.

8. Towar wysyłamy firmą kurierską DPD.

9. Nie wysyłamy towarów za granicę, koszty przesyłek, towarów i czasu realizacji  obowiązują na terytorium Polski. 

10. Wszytstkie towary wysyłamy w kartonach ( do samodzielnego montażu).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl