Opcje przeglądania

Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokiej temperatury, wilgoci bądź chemikaliów - szafy metalowe to meble o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzają się w biurach, szkołach, placówkach medycznych, zakładach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje nowoczesne szafki kartotekowe metalowe na akta zamykane na klucz, szafy socjalne, magazynowe i warsztatowe w różnych wymiarach oraz w różnych formach. Jako producent możemy ręczyć za ich wysoką jakość i bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że szafy metalowe prezentowane na naszej stronie są dostępne w niskich cenach.

Poznaj naszą ofertę i znajdź szafki w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Zamów szafy metalowe zapewniające bezpieczeństwo aktom, dokumentom oraz wszelkiej innej zawartości, które estetycznie korespondują ze stylistyką wnętrz, w których je umieścisz.

Szafy metalowe

model RIVOLI biurowa przeszklona szafa metalowa na akta

model RIVOLI biurowa przeszklona szafa metalowa na akta
model RIVOLI biurowa przeszklona szafa metalowa na akta

Przeszklona szafa metalowa RIVOLI o solidnej metalowej konstrukcji i nowoczesnym designie idealnie nadaje się do przechowywania różnego rodzaju dokumentów lub innych materiałów w biurach, gabinetach medycznych oraz recepcjach. Górna, przeszklona część szafy pozwala eksponować jej zawartość ( atrakcyjne przedmioty, eleganckie książki lub inne ozdobne elementy). Dolna część daje możliwość bezpiecznego przechowywania dokumentów biurowych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 090,00 zł

szt.

model SIENA biurowa szafa metalowa z drzwiami przesuwnymi

model SIENA biurowa szafa metalowa z drzwiami przesuwnymi
model SIENA biurowa szafa metalowa z drzwiami przesuwnymi

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1 150,00 zł

szt.

Meble metalowe - nasza oferta

Producent mebli metalowych Metal-Meb oferuje różnego rodzaju metalowe szafki o różnorodnym przeznaczeniu. Nasz asortyment obejmuje:

  • szafki kartotekowe
  • szafy na dokumenty
  • szafy biurowe
  • szafy magazynowe
  • witryny przeszklone
  • szafy socjalne
  • szafy warsztatowe
  • szafy medyczne.

Poszczególne typy mebli występują w szeregu wariantów, jeśli chodzi o estetykę, poziom zabezpieczeń, wymiary. W zależności od potrzeb można wybrać szafki z tradycyjnym zamkiem bądź elektronicznym, szafki magazynowe wysokie lub niskie, szufladowe oraz dzielone.

Spośród produktów dostępnych w naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują szafki przeszklone. Szafa przeszklona to idealny kompromis między potrzebą zamknięcia ważnych dokumentów na klucz, a przystępnym wyglądem mebla umieszczanego w biurze.

Wszystkie szafy magazynowe i szafki kartotekowe metalowe mają uniwersalne zastosowanie, co oznacza, że sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przechowywanym przedmiotom (w tym aktom, dokumentom), z wyłączeniem dokumentów poufnych, tajnych czy ściśle tajnych.

Szafy magazynowe - stabilne i trwałe

Wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne lub zachodzi ryzyko uszkodzeń mechanicznych, najlepiej sprawdzą się szafy magazynowe metalowe. Wykonane przez nas metalowe meble do magazynu są stabilne i wytrzymują znaczne obciążenie. Są również trwałe - odporne na działanie substancji chemicznych czy rdzę. Tego rodzaju szafki to miejsce, w którym pracownicy mogą bezpiecznie składować narzędzia, przybory do pracy lub odzież bez obaw o zniszczenia czy zabrudzenia. Co ważne, szafy magazynowe są mobilne, zatem można je dowolnie przemieszczać i dzięki temu optymalnie wykorzystywać posiadaną przestrzeń.

Szafki kartotekowe metalowe RODO

Dostępne w naszej ofercie metalowe szafki kartotekowe spełniają wymogi RODO. Zatem, jeśli posiadasz akta bądź dokumenty, do których nie mogą mieć dostępu osoby nieupoważnione, wybierz nasze szafy metalowe na akta z zamknięciem na klucz, dzięki którym rozwiążesz problem bezpieczeństwa. Nasze szafki metalowe na dokumenty są dopasowane do typowych formatów akt i segregatorów stosowanych w biurach.

Szafy metalowe biurowe - producent Metal-Meb

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie szafy metalowe prezentowane na stronie są dostępne od ręki w dużych ilościach. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz darmową dostawę kurierem. Postaw na solidne szafy metalowe biurowe, warsztatowe i socjalne od polskiego producenta, by zyskać poczucie bezpieczeństwa oraz podwyższyć standard i komfort pracy w zakładzie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem, skontaktuj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl